Экскурсии в Киселеву балку

Киселева балка — особо чтимое православными место в Луганской области. Находится не далеко от села Чугинка что в Станично-Луганском районе. Прославилось это тихое место своими цеительными источниками. Первое исцеление в Киселевой балке произошло со слепорожденным мальчиком еще в 1720 г.
В начале 1920-х гг., уже по другому народном преданию, у дерева «Пяти братьев» возле источника появилась Божья Матерь, после чего на этом месте немощные стали исцеляться.

Экскурсии Киселева балка

В 1924 году 200 паломников, находящихся у источника, увидели в небе образ Божьей Матери, а растущее в облаке дерево осветилось неопалимым огнем. Повторилось явление в 1937 году и в 1943. В 1991 – 1993 годах молящимся здесь монахам Богородица явилась с покровом и предрекла, что в ее честь на этом месте будет воздвигнут храм. В 2001 г. началось сооружение каменного храма во имя Благовещение Богородицы.


Экскурсии в Киселеву Балку осуществляются по выходным дням.

Стоимость экскурсии в Киселеву Балку из Луганска – 100 грн.
Вы можете заказать поездку в Киселеву Балку на любой день. Для этого у Вас должна быть своя группа не менее 7-8 человек. Стоимость в этой ситуации обсуждается отдельно.
Поездки в Киселеву Балку осуществляются по мере набора группы.

Экскурсионные туры в любую точку Украины из Луганска

С нами поездки в любой город Украины просты и беззаботны!

Туристические направления нашей компании не имеют ограничений.

Звоните прямо сейчас! Не откладывайте на потом. Поездка будет легкой и комфортной!

Аренда микроавтобусов — это наша профессиональная работа!

Для оформления заказа Экскурсионного тура в Киселеву Балку

звоните НАМ !

+38 (050) 572-04-80

Читайте также:

1 комментарий

 1. анастасия:

  Я пообіцяла, що обов’язково поділюся своєю історію і напишу про нашу поїздку в Кисилеву Балку.
  Все почалося з того, що в моєму житті сталася трагедія і дуже довгождана вагітність закінчилась кесаревим розтином і смертю нашої дитини. Потім пішли ускладнення, операції, різні хвороби, безкінечні лікарні. З жахом згадую ці найстрашніші дні мого життя.
  Час ішов і слава Богу здоров’я відновлювалось, ми з чоловіком знову почали думати про дитину, але нажаль 2 роки нічого не получалось. Обійшли знову купу лікарів, ніхто не міг сказати чому.
  Одного разу друзі запропонували нам поїхати на Луганщину, в місце де по розповідям жив монах, який допомагає бездітним парам. Ми поїхали в Кисилеву Балку. Досі я не знаю точно чи це саме те місце про яке розповідали, але я вірю, що ми попали туди, куди треба.
  Нас зустрів старенький священик. На наше питання чи він знає такого монаха, що допомагає бездітним парам він відповів: “Допомагає Бог, а не монах”. Далі ми були на вечірній. В церкві були лише ми і священик. Дуже таємничо і якось особливо було на цій короткій службі. Далі усі купались в купелі , крім мене, я вирішила на наступний день, бо була не готова повністю. Наступного дня зранку ми всі четверо були на сповіді і причасті, потім купались в купелі при температурі 4 градуси. Було важко, але я окунулась 2 чи 3 рази.
  Відчуття після відвідання цього місця у мене були неоднозначними – страх і радість таїлись в моїй душі, а по приїзду додому я відчула полегшення. З моєї душі ніби відійшов камінь і прийшло полегшення.
  Через тиждень мені подзвонив лікар до якого я 2 місяці не могла попасти на прийом, так як до нього дуже багато людей намагається потрапити. А через місяць я взнала, що вагітна.
  Господь Бог і Діва Марія зжалились над нами і послали нам дитинку. Моя вагітність не була легкою, але я готова була до цього і все на що я сподівалась і вирила – це лише на Божу допомогу. І за свої молитви Господь мені посилав хороших лікарів, добрих людей, а вкінці-кінців після кесаревого дав можливість народити самій цю дитинку. І це для мене було найбільшим чудом. Тепер у мене є шанс ще народити братика або сестричку моїй манюні.
  Зараз дивлюсь на свою ляльку і на очі накачуються сльози, бо я знаю, що це все Божа ласка і якщо дуже просити, надіятись і вирити, то Господь творить просто неймовірні чудеса!!!
  Усім у кого подібні проблеми рекомендую не впадати у відчай, хоч знаю, що це дуже важко, а вірити, що і ваші молитви будуть почуті, просто на все свій час і тільки Господь Бог знає коли дійсно цей момент буде найкращим.
  А в Кисилеву балку рекомендую обов’язково поїхати – місце особливе і сповнене спокою, тишею і якоюсь не звичною для міста та чудодійною усамітненістю.

Добавить комментарий