Паломницькі тури

Паломницькі тури-прагнення людини до святині, де він, відриваючись від повсякденної суєти, зміцнюється у вірі, наближається до Бога. Однією з важливих сторін життя людини-християнина було паломництво до святинь.

Компанія «Vip-Buss» запрошує всіх бажаючих відвідати цікаві паломницькі тури по Україні. Ви зможете не тільки відвідати святі місця, а й дізнатися про бурхливу історію, таємничих легендах і красивих традиціях древніх монастирів і храмів, їх діячів, чудодійних іконах і пр.всі паломники в ході паломницького туру можуть «відстояти» церковну службу, отримати благословення, причаститися.

Свято Успенська Києво-Печерська Лавра.

паломницькі тури. Свято Успенська Києво-Печерська Лавра.

З найдавніших часів у горах над берегом Дніпра існували печери. Згідно з літописом, ченці Антоній і Феодосій, посилившись в печерах, заснували в 1051 році монастир. Він став центром поширення і утвердження християнства в Київській Русі. У 12 столітті він отримав статус «лаври» – головного великого монастиря, і увійшов в історію як Києво-Печерська лавра.

Свято Успенська Почаївська Лавра.

паломницькі тури. Свято Успенська Почаївська Лавра

У 13 столітті Печерські ченці, ховаючись від татар, поселяються на скелястій горі. Незабаром їм є Небесна цариця і на цьому місці вони утворюють монастир. Статус лаври монастир отримує через століття, в 1883 році. Сьогодні серед основних, що дійшли до наших днів святинь-стопа Богоматері, мощі Іова Почаївського і Амфілохія Почаївського, а також Почаївська ікона Божої Матері, з якою пов’язано безліч легенд.

Свято Успенська Святогірська Лавра

Паломницькі тури. Свято Успенська Святогірська Лавра

Святогір’я-дивовижний природний куточок, розташований на півночі Донецької області. Святогірськ красивий в будь-який час року.

Святогірська Свято-Успенська обитель.

На правому березі Дінця височіють химерні пагорби, іменовані горами Артема.

Вони покриті зеленими віковими дубами, ясенем, липами… Величаво встає з кряжу білий велетень-крейдяна скеля з п’ятьма конусами.

З її вершини відкривається даль, дивовижна за своєю красою.

Свято-Успенська Ніколо-Василівська обитель

Свято-Успенська Ніколо-Василівська обитель

Свято-Успенський Ніколо-Василівський монастир-заснований у 1998 році схиархімандритом Зосимою (Сокуром) у селі Микільське Волноваського району Донецької області. Монастир об’єднує в собі дві обителі-чоловічий Свято-Василівський (зареєстрований в 2002 році) і жіночий Свято-Миколаївський (зареєстрований в 2001 році) монастирі. Є найбільшим з новостворених монастирів на Україні.
Храми обителі: Свято-Успенський собор, збудований за заповітом о.Зосими після його смерті, і є точною копією Успенського собору в Московському Кремлі; Свято-Василівський кам’яний храм з шатровою дзвіницею над входом; Трапезний храм Всіх Святих, в землі Руській просіяли, побудований до 2000-річчя Різдва Христового; надбрамна церква Іверської ікони Божої Матері з дзвіницею.

Для замовлення паломницького туру

телефонуйте нам !

+38 (050) 572-04-80

Посмотрите также...