Бронювання місць

На сторінці Бронювання місць ви можете забронювати квиток на рейси автобусів компанії VIP-BUSS в будь-якому з здійснюваних нами напрямків.

Вашій увазі пропонуються квитки на маршрути автобусів наступних по Україні.

Найбільш зручний і простий спосіб придбати квитки на автобус – скористатися такою популярною послугою, як замовлення квитків на нашому сайті. купити квитки на автобуси не представляє складності: заповніть і миттєво відправте онлайн заявку, просту форму якої Ви можете знайти на сайті.

Вам не потрібно йти на вокзал і стояти в черзі в касу. Вибрати, оплатити і отримати квиток можна не виходячи з дому. Все що залишається зробити – це сісти в автобус.

Для вибору бажаного маршруту, типу і часу відправлення автобусів, з міст України, скористайтеся розкладом автобусів.

Для забезпечення більшої зручності під час вашої подорожі, а також можливості подорожі разом з членами сім’ї та колегами по роботі ми пропонуємо вам можливість завчасного бронювання місць в автобусах компанії Vip-Buss. Заповнивши і відправивши нам заявку на бронювання місць, з Вами зв’яжеться наш менеджер і, вислухавши Ваші побажання, внесе Вас в список пасажирів.

Послуга бронювання квитка є безкоштовною. Оплата за місця здійснюється при посадці в автобус або в касі автовокзалу. Забронювати місця можна заповнивши і відправивши заявку.

  Бронювання місць в автобусах

  Маршрут:

  Дата поїздки:
  Кількість місць:

  Ваше ім'я та прізвище:

  Ваш телефон:

  Ви також можете здійснити бронювання місць зв’язавшись з нашим менеджером по телефону.

  Для оформлення замовлення

  телефонуйте нам !

  +38 (050) 572-04-80

  бронювання місць в автобусах можливо за будь-який час.